| 8mariastar a întrebat:

Vreau si eu site-uri cu jocuri, teme, aplicati pentru telefon sa fie si pentru android mentionez am Samasung Galaxy Mini 2 si vrea site-uri in afara de Samsung apps sau Google Play? Ma puteti ajuta? Dau Funda! Va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| Radu2012 a răspuns:

Ar mai fi si mobilio.ro are si aplicatii si jocuri si pe androider.ro gasesti o lista cu apk romanesti

2 răspunsuri:
| Aramyx a răspuns:

Site pentru jocuri www.y8.com

| Radu2012 a răspuns:

pai cauta pe ZEDGE, selectezi device-ul si download-ezi ce vrei ( cred ca au doar wallpapeuri si ringtoneuri)
si eu mi-am luat mai demult niste ringtone-uri de acolo(tot mini 2)