| Danutz_Gabriel_1999 a întrebat:

Vreau si eu un hack de bonusat sa mearga pe metin2 hammer

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista de bonusat. exista doar multihack. unul singur nevirusat. www.m2bob.eu
trebuie sa-ti faci cont si dupa aia downloadezi hackul scrii datele acolo si contul si parola facute dar trebuie sa fie acelea ca contul de pe metin
si asa tada
ai multihack :D
funda?

| Danutz_Gabriel_1999 explică (pentru anonim_4396):

1) metin2 bob merge dora pe metin2 ro )2) metin2 bob iti baga un virus pe nume aa troian in pc si iti face calculatorul praf iti strica placi audio, video il face sa mearga greu pana se arde

| And33y a răspuns:

Thebest.boy70 daca inca cauti un hack de bonusat item happy