| RadikalGamer a întrebat:

Vreau si eu un joc pentru PC cu masini, multiplayer, cum era NFS World. Preferabil pe Steam, si nu cu cerinte mari big grin

5 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Iti recomand rocket league, nu are cerinte mari si este foarte funny sa il joci. Daca nu te deranjeaza sa faci o mica investitie de 50 de lei pentru a te juca, iti garantez ca o sa iti placa maxim.

| RadikalGamer explică (pentru Cliar):

L-am cumparat deja si imi merge destul de greu laughing

| Gonrax a răspuns (pentru Cliar):

Da, dar Rocket League nu e de curse, e de fotbal big grin dar e foarte fain.

| Cliar a răspuns:

Atunci incearca sa dai setarile la minim si sa micsorezi putin rezolutia, merita un sacrificiu la grafici ca sa te joci decent happy. Sau bagi inca 50 de lei, cumperi o ranga de la selgros si dupa faci tu rost de i7, gtx 1080 nebunii laughing

| Aizzor a răspuns:

NFS Most Wanted