| mzqpsx a întrebat:

Vreau si eu un metin..cu rate 400+, daca e posibil sa fie ceva gen energy metin2 sau steel metin. funda

5 răspunsuri:
| fyrelord a răspuns:

Deci cam in fiecare ora e cineva care intreaba de mt, mai eu nu stiu dc dzeu sunt toti asa de obsedati de mt, pentru ca mt e un joc super daca stii sa joci si daca ai prieteni happy nu cum joaca toti ratatii ca disperatii

| mzqpsx explică (pentru fyrelord):

Daca esti prost, si nu raspunzi la intrebarea mea, pentru ce morti tai mai raspunzi ba?

| fyrelord a răspuns (pentru mzqpsx):

Pentru ca asa vreau eu, ia sa vad imi poti interzice sa raspund? si in al 2-lea rand eu nu team injurat asa ca mai usor cu tonu

| Gikku a răspuns (pentru fyrelord):

Nu ai injurat? Ma taticule..Nu vreau sa ma bag...da' tu l-ai facut mai intai retardat happy

| fyrelord a răspuns (pentru Gikku):

Nu-mi place sa ma cert cu nimeni, dar in primul rand nu l-am facut "retardat" ci am zis "ratatii", nu m-am referit la el, ci m-am referit la faptul ca putini stiu juca metin adevarat... Pt ca multi dintre playeri sunt obsedati de jocul asta... Fara suparare, da?