| ForMetin2 a întrebat:

Vreau si eu un metin2 cu rate mari sa se creasca repede lvl max 200 - 250 - 255 (nu Hammer Xpm United Ezy Energy Hotstyl intelegeti voi ) sa fie arme si armuri noi evolutiile sa se faca din otel +9 si batalie+9. Dati-mi si site

Funda big grinbig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| gнσѕт a răspuns:

Metin2 regal, evolutiile se fac din otel si batalie+9 care le iei de la magazin cu perle care le gasesti tot la magazin, lvl max 250, rate foarte bune, pentru yang si crescut. Eu m-am lasat, daca vrei pot sa vand iteme.:) http://metin2regal.com/