| Adytsa a întrebat:

Vreau si eu un Patch Pentru Fifa 2007 Cu transferuri De 2011 Dar sa nu ma dea afara din joc Va Rog Ce-i Care Stiti Luati Id Meu Adytsaleonard!

1 răspuns:
| benga94 a răspuns:

Patch pentru ce vrei tu este pe internet dar nu te sfatuesc sa incerci, nu poti sa joci la management doar sa te joci asa cate o partida, mai bine iti iei de pe net cep07 si ai aproape toate ligile si iti faci tu transferurile la echipe cum sunt la ora actuala gasesti majoritatea jucatorilor acolo daca nu mai si editezi ce sa faci! ceau.