| Vladmen7 a întrebat:

Vreau si eu un server de metin2 sa fie PVM Hard sa cresti cat de cat acceptabil si sa nu stai nici cu zilele la facut iteme sa fie acceptabil Lasati site in raspunsuri
Dau funda pentru cel mai bun metin2

3 răspunsuri:
| 4l3xXx a răspuns:

Metin2 ForgettenWorld sau Metin2M5 sunt cum ai zis tu, cartile cad la metine care se gasesc peste tot mai ales in map2, valea orcilor(centru) si desert uaza.
P.S. Cititul concentrat si perg. exprcizarii cad din cufere care cad tot din metine. Eventul clar de luna(cufere) activ tot timpul.
Funda?

| Bogdyteches a răspuns:

Metin2 dr