| Stanciu_Cristian_1992 a întrebat:

Vreau si eu un server de minecraft survival petru versiunea 1.5.2

Răspuns Câştigător
| Daniel_GeorGe_1996 a răspuns:

Acesta este serverul meu pentru 1.5.2
Ruleaza pe hamachi asa ca daca esti dispus sa intri iti trebuie hamachi
Network Serparie, Serparie2-5
Parola : 123
Te astept
Serverul este nou si trebuie playeri daca ai aduce ar fi foarte bine, si daca ai aduce vei avea si moderator big grinhappy
Modul serverului esste cum ai specificat mai sus.De Supravietuire

1 răspuns:
| adiparvan a răspuns:

Http://dl.bukkit.org/latest-rb/craftbukkit.jar il salvezi intru-n folder il deschizi si server se va "construi" singur