| Sayoko a întrebat:

Vreau si eu un site cu jocuri unde pot descarca jocuri pe telefon

Răspuns Câştigător
| AnDrEios a răspuns:

Daca ai internet pe telefon intra in el si intri pe site-ul http://waptrik.com/

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Zedge.net
mobile9.com
...cele mai bune

| MamaOmida69 a răspuns:

Wapdam e cel mai tare dintre toate. descarci jocuri noi free pentru tel tongue

| Alexutzu2011_1588 a răspuns:

Www.mobile9.com \

dai pe gallery si selectezi marca si modelul telefonului dau si descarci joocuri. Distractie placuta!

| Sayoko explică:

Am uitat sa zic ca dau si funda

| LucianCV a răspuns:

Waptrick.com la sectiunea jocuri... poti sa alegi si limba romana dar merge numai pe telefon