| mODIN a întrebat:

Vreau un program cu care sa filmez gameplay-urile mele,dar
Fraps e prost ca imparte videoclipuriile, Bandicam filmeaza numa 10 minute, iar Dxtroy merge cu lag.Imi trebuie ceva care sa filmeza Direct X, nimic gen Hypercam san Camtasia. FUNDA!

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Eu nu am patit sa imparta filmele nici un program si nici sa mi se opreasca din filmat sau sa aiba lag deci nu prea stiu ce ai tu cu pc sau ce iti scoti in el.

| AmXjKr a răspuns:

Lol da cine ti-a spus ca fraps imparte video-urile? Nu ai licenta fraps si filmeaza doar 1-2 minute. Daca ai licenta (in cazul meu care o am) filmeaza 30 minute. Si ce daca imparte video-urile? Le faci tu pe toate intr-un video cu Windows movie Maker sau Vegas Pro.

| Neymar96 a răspuns:

Cam studio sau simple desktop recorder funda? plz

| Pooshtyu a răspuns:

Incearca FRAPS varianta full.Merge fara lag, perfect si poti filma cate ore vreii tu! Cred ca ai varianta free de fraps si de aia,, le imparte''. Folosesc Fraps full si pot sa zic ca merita.