| xcostelx a întrebat:

Vreau urgent un cont pe metin2tim vărog nu conteaza ce lv are ce este poate să fie de lv 1 oricum eu vreau de lv 1 vărog dati-mi dau funda va rog repede

Răspuns Câştigător
| BANDITULmoortii a răspuns:

Buna daca vrei un cont pe tim isi dau eu unul idul este badyguards si parola este abcde12345 contul este de 70 un war si mai are un ninja de 48 cu magii la P sper sa te bucuri de cont!

4 răspunsuri:
| Benea_Flavius_2000 a răspuns:

Ba.sa sti ca tiam aflat contul si jucam amandoi! Am pus niste itm pe el

| nicusor2003 a răspuns:

Vreau urgent cont metin2 tim de la lv 70 in sus va rog repede! dau funda!

| Yonutz_Stefanel_1994 a răspuns:

Vreau si eu un cont de Metin2 nu conteaza ce metin va rog