| Claudiu44 a întrebat:

Vreti monede dragon gratis?
Salutare,

Vin cu o noua metoda cum puteti face Monede Dragon gratuite. Aceasta metoda nu o puteti folosi numai pentru MD-uri pe Metin, dar puteti obtine si vouchere pe Amazon.com.

Cum functioneaza aceasta metoda?

Bonusbox este un site de "cadouri" pentru tine cum ar veni. Tu cumperi ceva de pe un site partener de la ei si primesti in schimb puncte.
100 puncte= 1 Euro

Da, stiu ca nu aveti voi chef/bani sa cumparati cate chestii de pe site-uri straine cu puncte si mai are cateva avantaje:

1. La inregistrare primesti cadou 300 puncte ( 3 euro )
2. Daca adaugi 3 magazine la favorite primesti 25 puncte ( 0.25 euro )
3. Pentru fiecare prieten/persoana adusa primesti 0.25 euro

Cum va puteti inregistra?

Intrati pe Salutare,

Vin cu o noua metoda cum puteti face Monede Dragon gratuite. Aceasta metoda nu o puteti folosi numai pentru MD-uri pe Metin, dar puteti obtine si vouchere pe Amazon.com.

Cum functioneaza aceasta metoda?

Bonusbox este un site de "cadouri" pentru tine cum ar veni. Tu cumperi ceva de pe un site partener de la ei si primesti in schimb puncte.
100 puncte= 1 Euro

Da, stiu ca nu aveti voi chef/bani sa cumparati cate chestii de pe site-uri straine cu puncte si mai are cateva avantaje:

1. La inregistrare primesti cadou 300 puncte ( 3 euro )
2. Daca adaugi 3 magazine la favorite primesti 25 puncte ( 0.25 euro )
3. Pentru fiecare prieten/persoana adusa primesti 0.25 euro

Cum va puteti inregistra?

Intrati pe https://fb.bonusbox.me/appcenter? inv...ink_invitation

Click pe "Mergi la Aplicatie"
La tara alegeti Germany

Minimul pentru a retrage un voucher este de 25 euro ( 2500 puncte ). Daca aveti 2500 puncte, va duceti la "Vouchers" dati jos si alegeti un Voucher de la Amazon.de.

Este nevoie obligatoriu de voucher de la Amazon.de?
Da, este neaparat obligatoriu. Deoarece Game Forge are modalitate de plata numai voucher de la Amazon.de. Nu de la alte magazine online de acolo.

Inteleg ca vi se pare cam greu sa aduceti 100 de persoane in retea, dar totusi, primiti 525 Monede dragon.
Am sa va scriu si un mic ghid cum sa aduceti persoane in retea/ cateva intrebari frecvente despre cum aduceti persoane in retea:

De unde fac rost de link-ul de recrutare?
De link-ul cu care puteti aduce persoane in retea si primiti 0.25 euro puteti face rost din sectiunea "Invite friends" si apasati pe "Copy link" si vi sa copiat link-ul. Acum mai trebuie doar sa apasati CTRL+V sau Paste.

5 răspunsuri:
| plamadabianca678 a răspuns:

Am incercat dar nu merge

| Claudiu44 explică:

Ce nu iti merge?

| Claudiu44 explică:

Am uitat sa va zic va trebuie cont facebook si sa fiti logat.

| Roger_Toma_1994 a răspuns:

Aici este mult mai simplu, uitati video tutorialul! http://www.youtube.com/watch?v=3dCaagST3Ms

| V1rus a răspuns:

Spune-mi te rog, mie de ce nu imi da puncte cand dau invitatie?, si da o accepta