| ĂăăAlexandra a întrebat:

Vreun server de metin2 care cauta GA/GM? Joc metin2 de 4-5 ani, am experienta gm de 3 ani, am avut un server care l-am tinut 7 luni! Stiu aproximativ 90% dintre coduri, am 19 ani, nu fac favoruri nimanui. Astept ofertele, email de contact : poisoned. underground@yahoo.com

11 răspunsuri:
| Lavina145 a răspuns:

Ai experienta?
ai vrea sa fi gm ..pe un sv facut de mine?

| alexalex123 a răspuns (pentru Lavina145):

Laviana vreau eu! I
ti zic ce vrei despre mine la id : alexuta0000@yahoo.com

| Lavina145 a răspuns (pentru alexalex123):

Ai putina experienta?

| alexalex123 a răspuns (pentru Lavina145):

Am putina experienta de la un prieten de al meu..recunosc este prima data dar prind din zbor si mai spun inca odata ca pot sa stau minim 4 ore pe server.

| alexalex123 a răspuns (pentru Lavina145):

Da-mi id-ul tau te rog frumos.

| alexalex123 a răspuns (pentru alexalex123):

Da-mi id te rog frumos.

| CoriiCorin a răspuns (pentru Lavina145):

Lavinia am jucat 3 ani ro si vreo 1 an jumate private, am fost vip de multe ori si stiu sa tin serverul.In timpul scolii nu am un program incarcat si voi intra tot mereu pot aduce peste 20 sau 30 de playeri.Baga id meu cori.corin13@yahoo.com.Daca vrei sa ma contactezi fa-o.

| Alyn990 a răspuns (pentru Lavina145):

Lavinia 145 vreau eu sa fiu GM pe sv facut de tine
Experienta de GM : 6 ani
Experienta de joc : 7 ani
Daca ma vrei pe server contacteaza-ma la :::
ID:::alyn_boss_smecherul@yahoo.com

| Lavina145 a răspuns (pentru Alyn990):

Daca.vrei sa joci metin s'au poate sa fi gm. uitate la o intrebare de-a mea.(de fapt nu-i intreabre) e accea de metin...ia-o si intra..in metin si vbhappy

| AdYtZu189 a răspuns (pentru Lavina145):

Lavina145 as vrea eu sa fiu GM am fost GM un an jumate si stiu cam toate codurile te rog contacteaza-ma la id de mes adrian.rusitoru

| Alinuu87 a răspuns:

Salut, sunt in cautare de un metin bun fara buguri fara problem.
Poate sa aiba player multi sau putini atat cat sv este frumos pot sa ma implic cu donate si sa incerc sa populez player experienta ca GM am nu favorizez pe nimeni respect regulile si le aplic la player care nu le respectawinking.
Daca vreti sa ma contactati la id mess : alin.stefan74