| unulrau a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca imi cumpar GTA V pe social club, ma pot juca online cu cei care au jocul pe Steam?
Daca da..cum pot face asta? La cel mai explicit raspuns dau fundița laughing!

Răspuns Câştigător
| TheLonePanja a răspuns:

Salutare, se poate juca, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi meniul apasand tasta "home" de pe tastatura, accesezi rubrica home din social club si ii adaugi pe prietenii tai in lista dupa care le poti da invite si va puteti distra. Sper ca m-am exprimat cat se poate de explicit. Bafta!