| MariaFrumoasa1 a întrebat:

Webkinz ii iubesc daca aveti un cod de webkinz pe care nu il folosit va rog frumos sa imi scrieti ca raspuns ca aveti si sa mi-l trimiteti intr-un mesaj pe TPU ca ii iubesc si mama nu ma lasa sa cumpar nici macar un lil'kinz care costa 13 lei si in plus o sa va fac ori ce placere pe TPU ce vreti voi va dau cuvantul meu de onoare

1 răspuns:
| ゼロの a răspuns:

8e9t7hkg
Acesta e codul sau mai unul 9z8e2jld
P.S daca merge sa nu imi dai decat un mic raspuns la intrebarea mea de la dragost/sex multumesc anticipat