| Mihutt a întrebat:

Win 7 x64

placa video nVIDIA geforce 210

procesor amd x2 athlone 4000+

sursa 450W

Problema este ca de 2 sapatamani incoace atunci cand intru in fifa 14, dupa 5 min monitorul se inchide se deschide repetat, iar dupa 3-4 inchideri si reaprinderi ingheata ecranul si bazaie ( un sunet ciudat ), tot ce pot sa ii fac e sa dau restart!

p.s nu numai la fifa 14 si la alte jocuri de pe fb face asa.

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Este dusa placa video cred eu.Incearca sa imprumuti de la un vecin, prieten o placa video si vezi daca mai face asa... Poate fi si de la sursa.Dar eu zic sa incerci cu o alta placa video...si vino cu rezolvarea!

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Te-as sfatui sa actualizezi driver-ul placii video inainte sa o scoti de acolo.