| Spl1tS3c0nd a întrebat:

Windows 7 x86 pe 32 biti este bun pentru jocuri? Si ce windows 7 pe 32 biti sa folosesc ultimate home premium etc!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...orice windows 7 este bun pentru jocuri!
nu conteaza windowsul ca sa iti mearga jocurile bine. conteaza cat de bun este pc-ul tau!

| monstrulet a răspuns:

Da e bun. Nu conteaza! poate sa fie oricare(in afara de basic, de preferat) important e sa aiba SP1.

| fr4t3ll0 a răspuns:

Windows 7 e deocamdata cel mai bun OS pentru jocuri. Daca ai mai putin de 3 GB de RAM, 32 bit. Daca ai peste 3, mergi pe 64 bit.