| electriz a întrebat:

WwW.LolzIdle.com Cea mai proaspata comunitate de cs. LolzIdle va pune la dispozitie urmatoarele:

- Serverul jb.lolzidle.com:27015 / 188.212.107.32:27015; Avem pluginuri super, modul jailbreak, pe zi avem oameni intre 5 si 12 dar este un server nou! Hostat 32 SLOTURI :X.

- Serverul zm.lolzidle.com / 195.225.58.135:28015 Modul zombie plague nu intra foarte multi oameni dar serverul se va transforma in unul super; se vor aduga zm belea, peisaje intunecoase si multe alte pluginuri belea :X Hostat 12 SLOTURI
.

1 răspuns:
| tzutzcCool a răspuns:

Care e intrebarea?!?!