| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Xbox 360(de pe olx)+monitor(eMAG) sau laptop 1300 lei(eMAG)?
(Pt jocuri)
Xboxul de 300 lei si monitorul tpt 300

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Un laptop la 1300 nu duce cat xbox-ul acela, deci ia-l (posibil modat gasesti).

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru CM7YRE):

Ce are daca e modat? Poti lua jocurile free

| VictorJulien a răspuns:

Xbox clar, laptop-ul ala la 1300 o sa-l folosesti doar pentru lol si dota.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru VictorJulien):

Imi poti gasi un xbox pe olx sau un site (din Ploiesti) care sa nu depasasca de 300 lei si sa aiba toate cablurile? Nu neaparat jocuri

| VictorJulien a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nu cred c-o sa gasesti xbox 360 second hand in 300 de lei

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru VictorJulien):

Hai 400 dar mai mult nu imi permit sau macar un monitor dava gasesti la 300-400 lei sa aiba hdmi si boxe integrate atat am fitele

| RobertRawr a răspuns:

Laptop la 1300 lei pentru jocuri nu exista.