| LikeABoss99 a întrebat:

Ziceti-mi nisten metine private super

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| LikeABoss99 explică:

Sall

| CrystySlayer a răspuns:

Iti dau unu belea sincer PanKillerMt2 lev mx 127 e npv de bani si lev dai acolo si faci levarul maxim, king 1, 2, 3,4 +Platosele, Totul il ai la magaziun pe grati si ratele ce mai conteaza ...MetinStars,Metin2- Quest of Glory, akropolis metin2 sunt din ce am jucat eu mai sunt asa misto o sa revin sati mai spun...E si servarul meu Adiictive metin 2 lv max 120 iteme noi king 1, 2, 3 dar e incert ca am niste probleme la el.

| alin_7264 a răspuns:

Eu am jucat mai multe metine dar cel mai super a fost valmondialmt2 se da lvl 18 si lvl max este 250 dar eu an 2 saptamani am facut 250 si este cel mai tare mt2 daca vrei informati id meu este miliarealin