| TryBaL a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri online gen metin2, cabal stiti voi...

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Man MMORPG nu este de strategie uite sa-ti dau un exemplu cauta jocul forsaken world, aion, king of kings 3, conquer online, perfect world, etc.Sunt multe tu doar trebuie sa-l alegi pe cel care iti place cel mai mult.

7 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

World of warcraft

| TryBaL explică:

Nu jocuri de strategie gen warcraft starcraftwinking

| TryBaL explică:

Nu jocuri de strategie

| TryBaL explică:

Nu vreau jocuri de strategie mmorpg din astea vreau happy dati-mi si mie cateva exemple

| DaniAdrian a răspuns:

Astea se numesc MMORPG games, scrie asta pe google si gasesti mii de astfel de jocuri exact cum vrei tu.

| Tosanuu a răspuns:

Frate joacate MARIO FOREVER daca nu-ti convine altetewinking

| Zx99 a răspuns:

Lol aion wow