| SME a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri sniper! am avut sniper ghost warrior si nu mi-a placut! dar nu vreau sniper elite! plzz fundawinking

Răspuns Câştigător
| Marius96 a răspuns:

Counter Strike dar este cu de toate nu numai snipe (awp) daca-l vrei iti dau eu link-ul de unde sa-l iei

3 răspunsuri:
| SME explică:

Nu vreau cs 1.6 nici gta!

| daniizabel a răspuns:

Eu ati recomand san andreeas, gtauri-le toate si 1 si 2 si 3 si 4 etc

| Adryan28 a răspuns:

Sall. Eu iti recomand Return to Castle Wolfenstein (are cerintele destul de mici), Wolfenstein 2009( care are cerintele de sistem mai mari: procesor 3400, video 256, 3, 1 Gh etc) si cel mai misto joc "sniper" ar fi Call of Duty 2(cu cerintele: video 128 MB, 1, 8 Gh) sper ca te-am ajutatwinking funda?big grin