| GigelCartofPantofarulDinCentruGGGGGGGGGGGGGGGGGG a întrebat:

Ziceti-mi si mie raspunsurile corecte la RO-RP 0.3.8:
1.Ai voie să abuzezi sexual de cineva (prostituţie, viol etc)?
2.Îţi poţi transfera bunurile de pe un cont pe altul?
3.Ce level trebuie să aibă un jucător pentru a putea jefui? Dar pentru a putea fi jefuit?
4.Metagamingul semnifică...
5.Ce reprezintă termenul de mixing?
6.Ai voie să răpeşti un rang înalt din poliţie?
7.Ai voie să foloseşti emoticoane ( "happy", "sad", "tongue" etc) când vorbeşti prin SMS-uri cu cineva?
8.Ai voie să faci tapping pentru a merge mai repede cu motorul?
9.Ce reprezintă ninja-jacking-ul?
10. Când ai voie să faci un atentat terorist?
Plz, fast.

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

1. Decât cu acordul OOC al ambelor părţi.
2. Nu.
3. Level 3 şi 3.
4. Folosirea informațiilor OOC în acțiuni IC.
5. Când ești întrebat pe chatul OOC ceva și răspunzi pe chatul IC sau invers.
6. Nu.
7. Nu.
8. Nu.
9. Să fur mașina cuiva fără RP.
10. După ce primesc permisiune de la Head of Factions.