| uNNiqUe8 a întrebat:

Ziceti-mi si mie servere de cs 1.6 de deathrun cu bhop bun si knife dau funda la cel mai bun!

20 răspunsuri:
| xSoulOfLight a răspuns:

Deathrun.aliencore.ro spune ca eu team adus scrii /quest ca sa schimbi cutitul

| xSoulOfLight a răspuns:

Connect 86.125.243.125:27016 se dau adminpe gratis primi 2 care intra knife + bhop automat este nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E unu
"dr.indungi.ro" Knife (knife) Bunny bhop automat
ycu 6 feluri de knife
si viteza pe svr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect dr.lgz.ro:27015

| Ryuunosuke a răspuns:

Drx.cstopz.ro (asta e cu respawn) dar daca vrei fara Dr.cstopz.ro

| Peiciu a răspuns:

Dr.badcore.ro

| spectra3000 a răspuns:

Dr.helpcs.ro la 2 ore jucate iti da admin e 24/24... daca e full te redirectioneaza are radio... funda?

| Sebbii a răspuns:

Dm.darkarena.ro:27015

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Counter-Strike : www.PcS1.Ro si pe serverul classic : Cs.PcS1.Ro

| lucyferblack a răspuns:

Connect dr.cutitarii.ro comunitate cu server de dr 32/32 full go go go GL & HF

| KashonTzu a răspuns:

MR4.Freakz.Ro Dr.HelpCs.Ro si altele daca mai vr add to Y! M stoicaclaudiu14

| NoForgive a răspuns:

Pai sNoKeR eu unu stiu sv astea deathrun.laleagane.ro,dr.expload.ro fara respawn...si cu respawn dr.alphazone.ro...happyhappyhappy

| N0pe a răspuns:

Drx.cstopz.ro este bun

| TrAfIcAnT5514 a răspuns:

Incearca serverul 176.223.22.184:27016 e cu knife mod de gravitatewinking ...se dau admine pe ore.

| Ursanu a răspuns:

Knife.pss-live.ro - knife only respawn

| xNightWishRO a răspuns:

Dr.pokfun.ro, e un sv bun cu admini prietenosi, se da admin happy

| pozitiver3 a răspuns:

Dr.cstopz.ro

| Eduard_Neamtu_1999 a răspuns:

Dr.anzo.ro

| Simo_Levente_1973 a răspuns:

Connect dr.indungi.ro

| Cauneac_Cosmin_1994 a răspuns:

Uite aici un server fain.
Sunt mape faine.
Sper ca te-am ajutat.