| CristixNebunix a întrebat:

Ziceti-mi si mie un metin cu rate mari iteme de lvl mare sa le faci din iteme de lvl mic lvl max sa fie 150-250+site.Metinul care imi place are funda

2 răspunsuri:
| TheQuick a răspuns:

Metin2 Steel.
Pe site-ul lor oficial gasesti o sectiune numita "Voteaza" Daca votezi primeste 10 MD(monede dragon) cu care poti sa cumperi iteme si poti vota o data la 12 ore, cam de 2 ori pe zi exemplu(pe la 11 noapte si 11 ziua), asa faceam eu. Uite si site-ul: http://metin2steel.in/ Sper ca te-am ajurat Funda?:D.