| sebipodaru a întrebat:

Ziceti-mi si mie un metin privat care cresti super repede ai oteluri la shop daca se poate si king dar nu neaparat si armele sa fie toate +9 la fel si armurile +9 sa fie armele de lvl si mai mare cum am zis sa cresti repede adica de genu intr-o zi sa faci 90 lvl

4 răspunsuri:
| adelina0101123 a răspuns:

Metin2tdl e tare intr-o zi pe alcolivi faci 250 lv cresti la Judy

| DragoscristiTulcea a răspuns:

Metin2 merciua metin2 legend in 2-3ore faci lvl 70 intr-o zi faci peste 100
mult noroc si scuze nu pot sa pun siteu-ul pentru ca l-am sters din greseala si nul mai stiu

| bivorul a răspuns:

Joaca metin2 energy e super tare
site :http://energymetin2.com/