| Leonardo111 a întrebat:

Ziceti-mi un metin care sa merite funda sa aiba king la magazin arme si sa cresti repede va rog multumesc a si

2 răspunsuri:
| MaGicElEmEnt a răspuns:

Sal uite aici:hammer mt2 iti da lvl 93 cand intri la NPC gasesti lvl 127, arme epice care au fost create care nu-s pe alte server-re,kinguri,posedate, skilluri P, grad de care vrei uh;) uite aici site-ul:http://hm2.zapto.org/ LET'S FUN!
P.S:NU E DESCHIS NON-STOP!
LET'S FUN AGAIN:D

| le3xu a răspuns:

Sall uite joaca metin2 mondial te face din prima de lv 15 si ai toate armele+9.ai multe potiuni si multe bonuuri gratis si cresti foarte repede.eu in 30 min am crescut de lv 60. Poti sa iti faci si iubita asta e tare cred.dar vezi ca jocul e in franceza si cum scrii metin2 mondial e primul sait in fanceza.Iti alegi un server si dai pe al doilea caracter din drept iar de acolo il descarci si al 3 su 1 caracter e de facut cont nu mai stiu axact.sa sa te ajut. funda?