| gamerulyonutz a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste jocuri (shooter) va rog frumos Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| DiCaprio66 a răspuns:

Salut din nou. Uite aici niste jocuri: 1) Starcraf 2: Heat of the Swarm. 2) DMC DEVIL MAY CRY. 3) Watch Dog. 4) Assasin's Creed 4: Black Flag. 5) Company of Heroes 2. 6) Dishonored. 7) Resident Evil 6. 8) James Bond: 007 Legends. 9) Spec Ops: The Line. 10) Far Cry 3. Ai aici 10 titluri de jocuri, jocuri exclusiviste. Le-am gasit destul de greu. Ceva mai bun nu s-a facut inca pentru PC multe dintre ele se pot juca si pe xBOX, PS 3. Nu esti obligat sa-mi dai fundita, dar cel putin am incercat sa-ti fac placerea si am gasit jocuri excelente. Astea date mai sus. Imi cer scuze pentru incomvenientul de mai devreme s-a creat o comfuzie. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Far cry3, cod 6, 7, 8, 9 sniper ghost warior 2(poate chiar si 1), crysis 2, battlefield 2 bad company, battlefield 3, medal of honor wariorfighterbig grin

| gamerulyonutz explică:

Frate am zis pentru "PC" nu pentru xbox, mi-am luat o placa de baza noua si vr sa o testez, dar cu ceva jocuri care imi mergeau pe placa veche, vreau ceva mai fain ceva mai bun, baga si tu orice gen adventure, horror, shooter nu ca esti varza la genu asta, dar baga altceva, dar ceva fantastic si fain, succes, mai ai o sansa pana la funda

| DiCaprio66 a răspuns (pentru gamerulyonutz):

Salut din nou. Uite aici niste jocuri: 1) Starcraf 2: Heat of the Swarm. 2) DMC DEVIL MAY CRY. 3) Watch Dog. 4) Assasin's Creed 4: Black Flag. 5) Company of Heroes 2. 6) Dishonored. 7) Resident Evil 6. 8) James Bond: 007 Legends. 9) Spec Ops: The Line. 10) Far Cry 3. Ai aici 10 titluri de jocuri, jocuri exclusiviste. Le-am gasit destul de greu. Ceva mai bun nu s-a facut inca pentru PC multe dintre ele se pot juca si pe xBOX, PS 3. Nu esti obligat sa-mi dai fundita, dar cel putin am incercat sa-ti fac placerea si am gasit jocuri excelente. Astea date mai sus. Imi cer scuze pentru incomvenientul de mai devreme s-a creat o comfuzie. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| DiCaprio66 a răspuns:

Salut. Uite aici un top 10 de shootere pentru tine : 10) Crysis 3. 9) Metro: Last Night. 8) Bioshock Infinite. 7) Prey 2. 6) Shootmania: Storm. 5) ArmA 3. 4) Killzone: Mercenary. 3) Survarium. 2)Aliens: Colonial Marines. 1) Dead Island: Riptide. Cam asta este topul. Acum marea dilema ar fi daca tie iti merg jocurile respective. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| gamerulyonutz explică (pentru DiCaprio66):

Zi-mi ceva jocuri faine si noi, blanck ops 2 si crysis 3 imi merg fara sa sacadeze cand filmez cu fraps, asa ca baga niste jocuri adevarate, gameplay de la metro 2033 si last night eu le-am facut, cele pe pc, asa ca baga niste jocuri adevarate

| DiCaprio66 a răspuns (pentru gamerulyonutz):

Salut din nou. Dead Island: Riptide nu cred ca l-ai rezolvat. Incearca-l este top 1 de ceva vreme cand vine vorba de shootere. Uite altele daca acelea nu ti-au comvenit : Day Z Standalone, Red Orchestra 2: Rising Storm, Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots, Warface, Sir, You Are Being Hunted, Rise Of The Triad, Battlefield 4, Call Of Duty: Modern Warfare 4, Zeno Clash 2, The Walking Dead: Survival Instinct, Survarium, Age Of Wulin/Wushu, World Of Darkness. Ai din ce alege, jocul dorit. Sper ca te-am ajutat. PEACE!

| gamerulyonutz explică (pentru DiCaprio66):

Pfai ce naspa is jocurile astea, las, nu-i nic

| DiCaprio66 a răspuns (pentru gamerulyonutz):

Ok, daca sunt praf. O mica intrebare? De ce ai mai pus aceasta '' intrebare '' aici, pe TPU daca tot ce ti-am dat a fost praf. Jocurile sunt de top 2013, mai noi de atat nu exista, dar bineinteles tu esti un geniu nedescoperit inca si toate sunt praf pe langa ale tale ( MARIO ). Scuza-mi ofensa dar daca ai tu unele mai bune ma anunti si pe mine. PEACE!

| gamerulyonutz explică (pentru DiCaprio66):

Bai frate, am xbox 360, modat RGH si am battlefield 4, COD MW 4 asa ca, cand ai tu jocurile astea sa ma anunti, dar imi caut ceva mai fain cu o grafica frumoas, gen Tomb raider, genul acesta imi place