| ChiOooo a întrebat:

Ziceti un metin2 gen mondial sa fie privat cu licenta sa dea skill P sa aiba iteme noi sa fie 24/24 in afara de valmondial Bonusuri la str peste 40, pv cam peste 5k pe item!

Răspuns Câştigător
| VladutzSeff a răspuns:

Salut! Va recomand la amandoi New World Metin2, e super beton sa va dau infiormati:fierarul nu eseueaza niciodata ceva, bonusuri pe iteme max pv 50000, alte bonusuri faine, arme noi, mape noi e super. Descarcatil! Funda te rog!

| trasnet a răspuns (pentru VladutzSeff):

VladutzSeff poti sa-mi dai idiul tau ca sa te intreb mai multe

3 răspunsuri:
| trasnet a răspuns:

Buna intrebare

si eu caut cam acelasi lucru si sunt tare curios sa vad ce o sati recomande altii

| 555555anny a răspuns:

Recomandarea mea ar fi metin2mania dar daca l-ai jucat sau altele mai stin multe metinuri.