| DVLisONFIRE a întrebat:

Zm.***.Ro! Caut detiantor/owner care sa ma ajute!
Detinator - 10 euro
Owner - 5 euro
Contact Y! M: dvl_is_on_fire@yahoo.com

Caut si comunitate eventual. Forum accesibil, fara timp de incarcare prea mare.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Detinator" = "Owner".
Amatorule...

| DVLisONFIRE explică (pentru Ronnix):

Mai gandeste-te.

| razvyaga a răspuns:

Pai frate daca vrei sa te ajute cineva in ce sens? Adica sa platiti amandoi host-ul sau ce? Nu lua taxa pentru detinator si il pui sa faceti 50-50 pentru host.

| DVLisONFIRE explică (pentru razvyaga):

Dau detinator permanent pe 10 euro. Caut si admini mai mici 1-2 euro. Sa fie activi. Intelegi?

| razvyaga a răspuns (pentru DVLisONFIRE):

Nu mai. Eu am vrut sa zic ca nu ii luai bani pentru detinator, dar ii luai bani pentru host.

| DVLisONFIRE explică (pentru razvyaga):

Si vrei sa facem 50/50?