| Monobrow a întrebat:

4 intrebari categoria parnaie:
De ce e adrian nastase la parnaie?
De ce e gigi becali la parnaie?
De ce e dan diaconescu la parnaie?
Cine mai e la parnaie din cei cunoscuti?

Intreb numa ca mi se pareau oameni buni si cu credinta in Dz.

Si dau funda ca intotdeauna.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Adrian Nastase si Gigi Becali sunt la inchisoare pentru ca au fost condamnati pentru savarsirea unor infractiuni de drept comun. Dan Diaconescu inca nu este.
Detalii gasesti pe internet.

| Dmonik a răspuns:

Eu stiu ca Dan Diaconescu nu este deloc incarcerat, dar observ ca de cand n-am mai fost pe aici, TPU a devenit un fel de Mama Omida a societatii romanesti!

Nu cred ca e de ajuns sa ai credinta in Dumnezeu ca sa stai departe de spatele gratiilor!

Sunt multi in inchisori, dar nu stiu daca sunt cunoscutii nostri!happy

| express11 a răspuns:

Au furat mai pe romaneste.de aceea.bani nedeclarati, castigati din afaceri dubioase-evaziune fiscala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nastase a iesit de mult
becali a facut niste afaceri cu teren prin care a inselat statul
diaconescu nu a fost de loc la puscarie

| SkyPilot a răspuns:

Te-au pacalit. Sunt infractori dovediti.

| OvidiuDrg a răspuns:

De ce sunt la inchisoare?
Pai dupa mine, totul e politic...
Nu putem scrie mai mult ca ne pomenim la noapte saltati de D.I.I.C.O.T. laughing