| Alexandru_Stefan_1999_IezU a întrebat:

A intrat in vigoare legea cu 10 clase pentru obtinerea carnetului?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu numai ca n-a intrat in vigoare dar nici macar n-a fost adoptata in Parlament o asemenea lege si nici nu cred ca va fi adoptata in viitorul apropiat.
Am vazut aici zeci de postari pe aceasta tema, ma tot intreb de unde le scoateti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Stiu eu de unde: Pe Facebook, majoritatea site-urilor de presa distribuie ceva de genul: ''10 clase necesare pentru permisul de conducere'', apoi tu trebuie sa dai click pe stirea lor pentru a afla ca ca nu este adevarat.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate, am vazut multe "stiri" in care continutul este tocmai invers fata de titlu.