| RAY a întrebat:

Ai voie sa imparti pliante in fata unui magazin tu find pe domeniul public?

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Pai se deschisese un nou magazin..si ca sa ii faca reclama trebuie sa se imparta niste pliante.Si m-au chemat pe mine..Si am impartit peste tot prin oras, prin fata magazine si prin magazine laughing

8 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Da ai voie.Mie una nu mi-a spus nimeni nimic.

| RAY explică (pentru RorySan):

Ce anume ai impartit? Si unde?

| RAY explică (pentru RorySan):

Multumesc mult dar tu nu aveai vreo autorizatie ceva la tine?

| RorySan a răspuns (pentru RAY):

Nu,nu aveam
A foas doar pentru cateva zile.
In magazin ca sa intri trebuie sa vb cu sefu..mai complicat
dar in fata magazinului ai voie
poti sta fara nici o problema

| RorySan a răspuns (pentru RAY):

Pai se deschisese un nou magazin..si ca sa ii faca reclama trebuie sa se imparta niste pliante.Si m-au chemat pe mine..Si am impartit peste tot prin oras, prin fata magazine si prin magazine laughing

| FloryTrandafir a răspuns:

Buna. Ai voie sa împărți pliante si in fata unui magazin chiar dacă ti s-a zis sa dai in domeniul public, adica într-un anumit loc. Ideea este sa nu fi urmărit/a de cineva din firma si sa nu stai in drumul clienților care ies si intra in magazin. Ai sanse mai mari sa dai pliantele la gurile de metrou si magazine.

| RAY explică (pentru FloryTrandafir):

Eu lucrez ca depanator it ca pfa ma gandeam sa dau pliante in fata la eMAG

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Ai voie, dar ia un briceag cu tine ca metoda de precautie.

| Marius00E a răspuns:

Desigur ca ai voie.