| Andreea14_1918 a întrebat:

Am 14 ani si trebuie sa imi fac buletinul dar parinti sunt din alta localitate poate sa ma ia matusamea in spatiu sau trebuie sa al fac in localitatea parintilor?

Răspuns Câştigător
| Andriux a răspuns:

Din câte ştiu, te poate primi mătuşa ta în spaţiu, atâta timp cât ea este proprietar al apartamentului unde vrei să ai domiciliul. A! Când mergi să îţi faci buletinul trebuie să vină şi mama ta cu tine deoarece copilul îşi face buletinul dupa mamî. Baftă!

1 răspuns:
| gaby_4040 a răspuns:

Poate matusa ta sa te ia in spatiu si sa treci adresa unde sta dansa