| DavidSuperBet a întrebat:

Am 2 bilete castigatoare la pariuri de 450 lei in total dar nu ma mai primeste inauntru ca sa ridic bani. E legal sa nu imi trimita banii pe card daca nu ma mai primesc inauntru sa mi-i dea? Daca fac test nu mai raman cu nimic si am nevoie sa platesc o datorie

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta fa vaccinul, ca-i gratis si apoi, ramai cu toti banii din castiguri.

| DavidSuperBet explică (pentru Violleta2022):

Nu il fac nici mort

| Violleta2022 a răspuns (pentru DavidSuperBet):

Foarte bine, atunci taci si suporta, iar daca iei covid, sa stai acasa.

| dinaprilie a răspuns:

La nici o agentie a resp firme nu te primeste?

| DavidSuperBet explică (pentru dinaprilie):

Am incercat la doua si nu m-au primit. mai incerc si maine poate prind alta fata pe tura