| AndreiDV12345 a întrebat:

Am 2 frati dintre care cel mic care e facut de mama ci tatal meu vitreg a plecat in Romania cu mama. Eu si fratele meu mijlociu am ramas cu tatal meu vitreg in Spania iar zilele astea vrem sa plecam si noi cu masina in tara. Intrebarea mea este daca putem sa trecem granitele intre tari daca el nu e tatal meu biologic, mentionez ca e casatorit cu mama.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fara probleme. Cand iesi din tara sunt anumite conditii.

| AndreiDV12345 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Asa stiam si eu dar voiam sa fiu sigur ca nu avem nici chef nici bani sa mergem pana in granita si dupa sa se mai intample si altele. Multumesc de raspuns.

1 răspuns: