| Andrei917187 a întrebat:

Am buletinul indoit, nu este foarte indoit, dar este indoit la poza, as avea probleme daca l-as folosi asa sau ar trebui sa il schimb?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca poza nu este deteriorata (se vede bine) atunci il poti folosi, daca este deteriorata va trebui sa-l preschimbi.
Vezi ca deteriorarea trebuie anuntata la organul de evidenta in maximum 24 de ore de la deteriorare.

| sierra1 a răspuns:

" Andrei917187: Am buletinul indoit, nu este foarte indoit, dar este indoit"

întâi decide-te, este sau nu?