| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Am cumparat o pereche de casti SkullCandy de la Altex.Dupa vreo luna casca stanga aproape nu se aude. Odata cu castile am primit o carticica pe care scrie "2 years global warranty". Aceasta este garantia castilor? Si daca merg cu ele inapoi la Alex mi le schimba? Desigur am bonul incawinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le schimba dar nu mai lua mizerii de SkullCandy din Romania. Ce e la noi sunt chinezarii. Data viitoare cumpara acele scule de pe eBay sau Amazon.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru anonim_4396):

Hm la cata reclama am vazur la SkullCandy am cam inteles ca se compara cu Jbl.Initial am avut in cap niste Jbl misto rau dar astealalte erau mai accesibile

| anonim_4396 a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

SkullCandy sunt bune. Bune daca le iei din strainatate. Petarde chinezesti daca le iei de pe Altex.
Eu am luat teapa pana si cu boxe Genius. dupa singla se vedea ca nu-s originale.

| iSpoat a răspuns:

Google Translate e aici pentru tine. Warranty = Garantie. Daca inca ai bonul si cutia originala de la casti, da le poti returna la magazin. Si iti dau un sfat, nu comanda obiecte din Romania. Majoritatea vin stricate. Recomand Wish, Amazon sau Ebay.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru iSpoat):

Sti ca Warranty inseamna garantie happy mie mi se parea ciudat ca garantia era doar o carticica.Si de asta am intrebat