| helen_8385 a întrebat:

Am cumparat un telefon, l-am primit, a mers ok o perioada si apoi s-a stricat. Nu stiu ce anume, l-am trimis in garantie si a venit inapoi parand ca a fi totul in regula. La nici 20 de zile, acesta iar se strica, avand aceeasi problema. L-am trimis din nou in garantie, insa as vrea unul nou, altul. Ei sigur imi vor trimite acelasi produs. Pai telefonul meu a stat mai mult in service decat la mine. Pot cere altul sau returul banilor? Nu ii mai pot face retur, a trecut perioada.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai cumpărat un telefon sau l ai primit?

| LPCTSTR a răspuns:

Nu poti decat sa-l trimiti a 4-a oara, cand, cel mai probabil, vei primi altul.