| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut câteva ore de meditații cu un profesor, am decis că sa renunț pentru că nu mi-a plăcut modul de desfășurare a orelor, treaba este că mai am niste bani de dat si as vrea sa știu dacă îmi poate face ceva, mai ales că m-a amenințat că dacă mă găsește plătesc triplu.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa-ti platesti datoria.

| HadesSs a răspuns:

Sa iti dea o mama de bataie de nu i-ai platit munca laughing

| Kevinn2000 a răspuns:

Corect ar fi să îi plătești banii.
Până la urmă a pierdut din timpul lui, nu erai obligat să te duci și a doua oară, asta dacă ai fost.