| David060472117 a întrebat:

Am inteles ca in Germania nu poti instala muzica sau jocuri,ca iei amenda,dar am o intrebare,daca imi schimb ip-ul,si daca voi instala, primesc amenda? Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti schimbi cate IP-uri vrei, daca esti prins in Germania cu piratarea lor, primesti oricum amenda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în locul tău nu as face asa ceva mai ales într-o tara în care legile sunt stricte. Am citit multe despre legile stricte din acea tara și crede-mă, dacă as fi în locul tău as prefera sa stau pe fundul meu. Dai un ban și stai liniștit. Nu e corect asa?

| GopnikulBogdan a răspuns:

Mai bine ar fi să nu încerci că tot te găsește. Dar sunt melodii gratis de la NCS și alte formații (fără drepturi de autor)

| David060472117 explică (pentru GopnikulBogdan):

Dar as vrea sa instalez jocuri in special, dar pe STEAM costa bani...As vrea FORTNITE sa il instalez, imi poti zice un site nepiratat unde jocul sa fie free?

| GopnikulBogdan a răspuns:

Fortnite e gratis și jocul ăsta e inspirat din TF2+PUBG+niște culori stridente. Mai bun e TF2 sau PUBG mobile cu un emulator Android->PC.Fortnite e de la Epic Games.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GopnikulBogdan):

Nu mai învața omul la porcarii. PUBG Mobile este conceput pentru a putea fi jucat pe dispozitive mobile sau tablete pentru ca de acolo vine "mobile". Acum jucătorii nu mai plătesc euro pe steam pentru a cumpăra pubg. Instalează emulator și baga PUBG pe emulator ca să ii facă ușor pe jucătorii de pe mobil. Ăștia care joaca de pe PC în vers. mobile sunt doar niște începători care în vers. de pe steam nu faceau nici măcar 1 kill. Uite pentru ce prefer eu PUBG mobile, versiunea în limba chineza. În vers. limba chineza foarte greu te conectezi de pe emulator, iar jucătorii sunt egali. În vers. globala e plin de jucători de pe emulator și hackeri. PUBG clasic de pe steam este mult mai greu fata de PUBG Mobile și pentru asta prefera unii sa joace mobile de pe emulator. Din păcate PUBG Mobile global a ajuns sa fie cel mai prost joc din cauza ăstora de pe emulator.