| ruxandracollo a întrebat:

Am luat 3 pachete de tigari de contrabanda de la un baiat si m-a vazut politia si mi le-a luat ce poate sa mi se intample nu mi-a dat nimic la pana

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mult te pot asculta ca martor si sa pierzi banii dati pe tigari.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum, le vor fuma ei. Ce norocoși! : ))

| Holiday a răspuns:

Doar te-au speriat. Daca nu au facut nici un act in momentul cat ti-au luat tigarile, du-te si reclama-i pentru furt. laughing

| questsoul a răspuns:

Daca nu te cunosc respectivii politisti si nici nu ti-au cerut un act de identitate, in cel mai rau caz o sa fumeze tigarile cumparate pe banii tai.

| ruxandracollo explică (pentru questsoul):

Aspus ca imi face dosar penal