| petrik06 a întrebat:

Am luat sala si pe 27 mai am traseul, pot sa imi schimb adresa pe care sa imi vina permisul? Eu nu mai am legatura cu adresa din buletin. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atunci depune o cerere si solicita sa-ti fie trimis permisul la noua adresa ori sa-l ridici tu de la Serviciul de permise.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depune la dosar copia noii carti de identitate, cu noul domiciliu.

| petrik06 explică (pentru Ioandelasal):

Faza este ca pe buletin tot adresa aia veche o am, la asta ma refer..si ma gandeam ca pot sa imi pun adresa la care stau acum si na...

| petrik06 explică (pentru Ioandelasal):

Si de cat sa ma duc sa imi schimb buletinu sa pierd asa mult timp iar acte si chesti ma gandeam ca merge alt fel

| Ioandelasal a răspuns (pentru petrik06):

Atunci depune o cerere si solicita sa-ti fie trimis permisul la noua adresa ori sa-l ridici tu de la Serviciul de permise.

| petrik06 explică:

Sa speram ca va merge multumesc mult