| Manaila968 a întrebat:

Am o intrebare, de ce elevii de scoala merg in excursie fara parinti si eu trebuie sa merg insotit de un parinte?

Răspuns Câştigător
| Paulvasile10 a răspuns:

Nu avem niciun context. In general intr-o excursie de o zi, nu prea vin parintii cu elevii. Exista vreo decizie de la tribunal care sa spuna ca trebuie sa te insoteasca un parinte in excursie, din vreun motiv? Ai vreo problema de sanatate fizica/psihica? Ai avut probleme cu vreun coleg, ai aplicat violenta cuiva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca asa vrea parintele.

| Violleta2022 a răspuns:

Unde trebuie sa megi tu insotit de parinte?
Ai vreun handicap fizic sau mental?

| mi25 a răspuns:

Pentruca esti neastamparata si profesorilor le e frica sa nu faci vreo nazbatie.laughing