| Matei_Alex_1997_rHqQ a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au avut de dat traseul/ examenul auto in timpul pandemiei, stie cineva cum ne putem reprograma? Poate online? Am tot cautat pe internet dar gasesc numai articole vechi nimic nou si nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe timpul pandemiei nu s-au dat nici un fel de examene auto, toate examenele (atat cele de sala cat si cele de traseu) au fost suspendate, cat si orele cu instructorul, pe traseu.
Programarile nu au reinceput inca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a sunat instructorul ca cică de joi reluam orele de condus.winking

| Matei_Alex_1997_rHqQ explică (pentru anonim_4396):

Daca nu te superi ca intreb... de unde esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Matei_Alex_1997_rHqQ):

îți spun la privat.