| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru un prieten al meu: Are 18 ani implinitit, dar problema e ca vrea sa puna un bilet la pariuri la agentie de 1 RON (nu e dependent/joaca doar de distractie) si nu i-a venit buletinul nou din cauza crizei de plastic insa are o copie de la buletinul vechi coloră in care scrie clar CNP ul.(in cnp scrie data nasterii 5030226... Poate dovedi varsta 18 +?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Criză de plastic? E clar ca nu are 18 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Holiday a răspuns:

Sa mearga linistit, posibil sa nici nu-i ceara buletinul. Daca il cere, ii arata copia. Daca nu vrea si nu vrea aia de la agentie, asta e, nu-l pune si gata. Ce mare scofala?

| NotNamed a răspuns:

Poate dovedi ca are 18 ani.

| QueenBajdeche a răspuns:

Eu cred că o poate dovedi. Sau în cazul în care nu vrea fiindcă îi este frică, să aștepte să îi vină buletinul.