| nikolettta a întrebat:

Am o nelamurire referitoare la dosarul de somaj.V-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta! Pe langa celelalte acte necesare mai trebuie si certificatul de nastere in original si copie dar si diploma de absolvire ORIGINAL si copie.Intrebare mea este:
ei imi vor pastra la ei diploma de absolvire sau vor doar sa o vada?
FUNDA pentru cine ma lamureste! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vor sa o compare cu copia! Doar copia va ramane la dosar la fel ca si celelalte copii

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Originalele nu raman la dosar, doar le compara cu copiile si ti le restituie.