| niko23 a întrebat:

Am pierdut un titlu de proprietate si trebuie sa il dau pierdut in monitorul oficial, unde este in Buzau? Sau o adresa ceva.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Monitorul Oficial este doar in Bucuresti. Pentru publicarea de anunturi vezi aici:
http://www.monitoruloficial.ro/......--261.html

| PainTech a răspuns:

Nu știu care e exact procedura, dar Monitorul Oficial Local e la primărie iar o editură care lucrează cu MO e Just Media SRL, Obor, bl. 9, sc. b, ap. 2, parter.

După cum am zis, nu știu exact procedura.

| Nonolita a răspuns (pentru PainTech):

Nu exista "Monitorul Oficial Local". Poate mica publicitate, poate un ghiseu unde se preiau anunturile pentru Monitorul Oficial.

| PainTech a răspuns (pentru Nonolita):

Https://primariabuzau.ro/monitorul-oficial-local/

Habar nu am, asta scrie aici.