| ss501 a întrebat:

Am sanse sa intru cu media la bac 6.60 ( profil uman ) la Facultatea de Drept din Craiova?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2015 ( pentru ca să-ţi faci o idee ) la linkul :
http://www.studentie.ro/......e-admitere

Toate cele bune!

| ss501 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult, am vazut ca au intrat la taxa cu peste 6 banuiesc la criteriul 1 ca se refera la media de la Bac.

| bursuc001 a răspuns (pentru ss501):

Cu plăcere happy

Mda, "la taxă" sunt medii mai mici...
Dar NU cred că se merită să dai vreo 2500-3000 lei pe an ( taxe de şcolarizare ) plus alte cheltuieli pe care le mai faci sad

O seară/noapte frumoasă!

| Doar3uSingur a răspuns:

Nu ai pentru ca sunt locuri putine si sunt ocupate de persoane cu medii mari printre care 17 de persoane de alta etnie:maghiari, romi etc.Cu media 6 de la bac si cu dosarul din liceu cu mediile.

| ss501 explică (pentru Doar3uSingur):

Atunci la ce facultate intru cu media asta?

| ss501 explică (pentru Doar3uSingur):

Um... crezi tu ca aplica 17 romi pe locurile de la drept? laughing