| ș53fan a întrebat:

Ammm...mi-e cam frică de ceva! Azi am avut Bac la română! Cu o jumatate de ora inainte de a termina am dus examenul! Si la foaia de mijloc pe care am cerut-o dupa ce am terminat-o pe prima care se da,pe cea de-a doua am facut o prostie!
Acolo unde iti scrii numele si chestii, am lasat foaia libera, crezand ca asa trebuie! Si mi-a scris pe ea ANULAT pe acea foaie! Insa numerotat am avut 7! Ma gandesc ca daca era sa nu se puna in calcul celelalte 3 pagini ar fi pus doar 4, nu? Sau am scris degeaba alea 3? Va rog nu spuneti ca am scris degeaba alea 3 pagini, totusi zic ca daca era gresit numerota doar 4/4 nu 7/7 nu? Sau cum e?
Mi-e frica... crying crying

7 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca au pus "ANULAT" pe ea, tu la ce te astepti? Cine crezi ca ti-o mai ia in calcul?

| christall a răspuns:

Eu cred ca ti se vor lua in calcul toate cele 7 pagini. Cand este o pagina goala se scrie anulat ca sa nu se mai adauge ceva in urma examenului. Din punctul meu de vedere n-ai de ce sa-ti faci griji. Multa bafta!

| ș53fan explică (pentru christall):

Asa sper! crying baaa...si picase chiar ce am dorit eu! Chiar cel mai bun scris ala e! pana la urma e o pagina goala ce naiba semn sa fie ala ca ai lasat coala goala! Dar in fine!

| kiatres56 a răspuns:

Ar fi trebuit sa te anunte odata ce a anulat vei avea doar 4 pagini.

| Tramadol a răspuns:

Acolo unde iti scrii numele? Adica nu ti-ai semnat lucrarea, chit ca era foaie de mijloc? Anulat.

| ș53fan explică (pentru Tramadol):

Prima pagina acolo unde scrii numele, dar gen pe a doua foaie scrisa! Si am completat tor, doar ca na nestiind am lasat liber crezand ca asa trebuie! Si am inceput cum se incepe pe cea pe care o primim toti la incepu atunci! Eu unul nu l-as conisdera semn, ca naiba semn sa fie ca ai lasat foaia libera! Ce aiurea!

| romanabac a răspuns:

Ti s-a anulat pana la urma?